Premedis

Servis

  U kol zakoupených v našem Eshopu, nebo na našem kamenném obchodě provádíme záruční servis po 150km zdarma. Pokud nechcecete, nebo nemůžete využít této služby, doporučujeme navštívit odborný cykloservis ve vašem okolí a nechat provést na kole takzvanou "Garanční prohlídku". Některé díly na novém kole je třeba po zajetí zkontrolovat a případně doseřídit. Pokud toto neprovedete, může dojít k nevratnému poškození některých dílů (náboje, hlavové složení, šlapací střed, odpružená vidlice, tlumič atd.)

  Garanční prohlídka je důležitá i vzhledem k případné pozdější reklamaci kola. Nechte si proto potvrdit v servisu do záručního listu provedení garanční prohlídky. Předejdete tím komplikacím s případnou reklamací.

  Na našem kamenném obchodě dále nabízíme kompletní servis všech typů kol (vyjma kol marketových), provádíme nebo zajišťujeme servis odpružených vidlic a tlumičů.

  DOPORUČUJEME provedení kompletního servisu vašeho kola alespoň jednou ročně. Předejdete tak zničení komponentů. Pravidelnou údržbou pak prodloužíte jejich životnost.

  Náš servis se těší na vaši návštěvu na adrese:  Red Eight Bike Shop, 5.května 71/35, Liberec 1